Kontakty

Ať už máte otázku, která vás drží vzhůru celou noc, nebo jen chcete říct „Ahoj“, jsme tady pro vás! Vyplňte náš úžasný formulář níže – je tak snadný, že by ho zvládl i váš domácí mazlíček (pokud by měl palce).

Kontaktní Formulář

Jméno? To potřebujeme. E-mail? Ano, bez toho to nepůjde. Vaše zpráva? To je ta nejdůležitější část! Napište nám své tajné přání, fitness cíle, oblíbený vtip nebo prostě jen to, co vám leží na srdci. A pak? Stačí stisknout „Odeslat“ a vaše slova poleťí k nám rychlostí světla (nebo alespoň rychlostí vašeho internetového připojení).

Ochrana osobních údajů

Objevujte nejlepší Sportoviště v Praze

Často Kladené otázky


Vítejte v naší FAQ vesmírné stanici, kde se vaše otázky stanou hvězdami a my je necháme zářit v plné parádě! Připoutejte se, protože se chystáme na výlet rychlostí světla skrz galaxii nejzapeklitějších dotazů, které kdy lidská mysl vymyslela.

Tady se dozvíte vše od toho, jak u nás funguje rezervační systém, až po to, jestli je pravda, že po třetí hodině spinningu začnete vidět jednorožce. (Spoiler: Není, ale můžete se cítit jako na sedmém nebi!)

Takže pokud máte otázku, která vám nedá spát, nebo jen potřebujete dobrý důvod, proč se zasmát, jste na správném místě. Naše FAQ je jako bufet plný chutných odpovědí – můžete si přijít natočit kolikrát chcete a ještě si přitom zlepšíte náladu.

Připravte se na smích, osvětlení a možná i pár facepalmů, protože naše odpovědi jsou stejně zábavné, jako je náš fitness klub vybavený. A pokud tu nenajdete to, co hledáte, neváhejte nám napsat. Odpovíme vám dřív, než stihnete říct „kde jsou ty jednorožce?“

Pečlivě vybíráme fitness centra a studia na základě kvality služeb, vybavení, kvalifikace trenérů a zpětné vazby od zákazníků. Naším cílem je poskytnout čtenářům objektivní a ucelený pohled na každé zařízení.

Samozřejmě, vaše návrhy jsou vítány! Pokud máte oblíbené fitness centrum nebo studio, o kterém si myslíte, že by si zasloužilo naši pozornost, napište nám prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách

Ano, naše recenze jsou upřímné a transparentní. Pokud narazíme na nedostatky, nebojíme se o nich psát, ale vždy se snažíme být spravedliví a konstruktivní.

Pokud máte vášeň pro psaní a znalosti v oblasti fitness a wellness, rádi uvítáme nové talenty. Kontaktujte nás s ukázkou vaší práce a my se vám ozveme.

Ano, nabízíme různé možnosti reklamy pro studia a značky, které chtějí oslovit naše čtenáře. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800