O nás

Vítejte v našem malém koutku internetu, kde fitness není jen o cvičení, ale o dobrodružství, zábavě a trošce smíchu! Jsme tým Studio Beyond – parta nadšených jedinců, kteří milují fitness a rozhodli se spojit síly (a svaly) pro vytvoření nejlepšího průvodce fitness v Praze.

Vítejte na studiu Beyond

To vše začalo jako tajné setkání na tělocvičně, kde jsme zjistili, že máme společné nejen váhy, ale i vášeň pro skvělá cvičení v Praze. A tak vzniklo Studio Beyond – místo, kde se setkáváme, sdílíme své oblíbené tělocvičny a občas si zakopneme o jednu závaží. Ale vždy s úsměvem!

  • 537 Článků
  • 13 plánovaných článků
  • Rychlá zákaznická podpora
Proč sledovat právě nás?

Protože hledáme více než jen fitko – hledáme fitness rodinu! Jsme tady, abychom vám ukázali, kde najít tu správnou dávku endorfinů, a abychom vám ukázali, že cvičení může být zábava. Kdo by řekl, že pocení a smích jdou tak dobře dohromady?

Věříme, že každý krok na cestě k lepšímu zdraví by měl být o radosti. A pokud náhodou zakopnete při planku, proč by to nemohlo být alespoň trochu vtipné? Proto se snažíme přinášet nejen recenze, ale i trochu humoru z fitness světa. Protože život je krátký, a svaly jsou tu na to, aby se smály!

Jsme skupina lidí, kteří si myslí, že sport by měl být trochu jako párty, jen s více pocením a méně nudy. Takže, pokud hledáte průvodce, který je více než jen seznam tělocvičen, ale spíše cestu ke zdraví s úsměvem na tváři, jste na správném místě.

Co Vám nabízíme


Článků, návodů a recenzí
Plánovaných článků

Let zkušeností

Článků

Spokojených čtenářů

Plánovaných článků

Neztraťe s námi kontakt a odebírejte náš newsletter

StudioBeyond.cz není jen další webová stránka – je to komunita lidí, kteří milují fitness a hledají to nejlepší pro své tělo. Připojte se k nám a společně objevujme nejlepší fitness zážitky v Praze!

chci slevu a odebírat newsletter